Przedstawienie ,, Doktor Dolittlle’’ - kl. IIIa
Lodowe torty od Rady Rodziców
Zerówki w Marianowie
Pomagajmy zwierzętom.
Liga Narodów
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
Bieg przełajowy w Grzepnicy
Na straganie.
Mistrzostwa szkoły w biegach przełajowych.
Konkurs ortograficzny
Czarodziejskie słowa.
Jesienne czary- mary.
Wycieczka do teatru na spektakl pt. "Doktor Dolittle" - klasa 2 c
Wybory do samorządu uczniowskiego.
Gra terenowa klas VIII.
"Wycieczka na cmentarz- klasa 2c"
Dzień Przedszkolaka
Wycieczka do Przelewic
Konkurs Pieśni Patriotycznych
Wycieczka do Berlina
Zajęcia z projektu Mały Inżynier
Dzień Chłopaka w VII b
IC "Święto dyni."
Galeria klasy III B
Konkurs "Dary jesieni”
"Portret mojej Pani" - grupy "0"
Spotkanie z laryngologiem
Ślubowanie klas pierwszych
List do Mikołaja
Halloween w 0b
Wszystkich Świętych
Warsztaty
2a i 2c w kinie
Światowy Dzień Pluszowego Misia.
Mikołajki w grupie 0 d
Mikołajki w grupie "Żabek" i "Cytrynek"
Warsztaty dcoupage w grupie 0a
Wizyta Pani Korzan w grupie 0a
Wyjazd kl. 3b, 6b, 7a i 7b do teatru w Schwedt.
Wieczór dziadów
Konkurs kolęd klas I-III
„List do św. Mikołaja”
Mikołajki w 0b
Wilk Art w 0b
Warsztaty w 0b
0b "U Piekarzy"
Jasełka w grupie żabek
Mikołajki w I c.
„Super głowy” z 8a!
Warsztaty w grupie 0a
Pracownia krawiecka w grupie 0A
Wigilia klasowa w Ic
Setna rocznica odzyskania niepodległości
Finał konkursu pieśni patriotycznych
Talenty 2018 w Policach
Konkurs kolęd kl. IV-VIII
Konkurs Stroik Bożonarodzeniowy kl. IV-VIII
Konkurs kolęd w Dobrej (gminny)
Rozśpiewana Cicharmonia
KONKURS „CHRISTMAS CARD”
Światowy Dzień Pluszowego Misia w II B.
Mikołaj w strefie harmonii.
Warsztaty rękodzieła w kl. 2b
„Kukiełka, pacynka – bohaterem bajki”
"Cztery pory roku z zabytkami województwa zachodniopomorskiego".
Walentynki klas I-III
Walentynki klas IV-VIII
„Przez rywalizację do przedsiębiorczości”.
Mikołajki w kl. VII b
Wigilia w klasie VII b
NASZE PIERWSZE PÓŁROCZE
Konkurs plastyczny "Bezpieczne ferie".
"Tłusty czwartek"
Tłusty Czwartek
Dzień Kobiet
Dzień Kobiet w grupie 0d
Dzień Kobiet klasy 2b, 1c i 1d
„Cudze chwalicie, swojego nie znacie- konkurs fotograficzny.
BOŻONARODZENIOWA DEKORACJA SALI LEKCYJNEJ
2 a szuka wiosny.
Dzień Kobiet w 2a.
Konkurs plastyczny dla klas I-III „Marzanna”.
Dzień Kobiet w 2a i 2c.
Od grosika do złotówki.
Teatr w 2a.
Klasy VII b i VIII b na US
Szkolny Konkurs Kaligraficzny
Wyjazd na basen „Laguna” do Gryfina
Wycieczka klas Vc i Vd do Zalesia
Klasa 2a na warsztatach "Majsterkowo" w Castoramie.
Szkolenie mediatorów.
3b w przedszkolu.
Dzień Kobiet w 3b.
Zabawa karnawałowa klas I-III
świetlica
Pasowanie na czytelnika
Śniadanie daje "moc'.
Mikołajkowy Konkurs Tańca Towarzyskiego.
Wojewódzki Konkurs Literacki „Oto ja i ty”
"Święto dyni" w Ib.
Wizyta przedszkolaków w bibliotece.
Szermierka na lekcjach wychowania fizycznego
Gminno Powiatowe Igrzyska dzieci w Mini Koszykówkę
Gminno Powiatowe Igrzyska dzieci w Mini Koszykówkę Chłopców.
Spotkanie z Sędzią Anną Marią Wesołowską.
"Warsztaty z bursztynem"- klasa Ib.
Klasa IB na "Festiwalu Nauki".
Ognisko integracyjne klasy Ib.
Pies ratownik.
Klasa 1a i 1b uczestniczyły w XIV Gminnym Przeglądzie Jasełkowym w Dołujach
Klasa Ib sadzi cebulę.
Ze szpiorkiem w "tle".
Klasa Ib na spektaklu „Doktor Dolittle”.
Apel klas I-III.
Dzień wiosny.
Andrzejki klasy IIc.
Klasa IIc na spektaklu "Czarodziejskie słowa".
Klasa IIc w kinie.
Klasa IIc w lesie.
Spotkanie z żołnierzami.
Klasa IIc na apelu z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości.
Wycieczka klasy IIc do Muzeum Narodowego.
Dzień Babci i Dziadka w klasie Ia.
Dzień Kobiet w Ia.
Przedstawienie jasełkowe klas Ia i Ib.
Konkurs recytatorski pt. "Witaj wiosno".
Pierwszy dzień wiosny w klasach I-III i punkcie przedszkolnym.
Sukces ucznia klasy Ia.
Warsztaty plastyczne klasy Ia.
Skąd się biorą bursztyny?
Lekcja w muzeum klasy Ia i Ib.
Pierwszy dzień wiosny.
Zabawy na dmuchańcach klasy: 1c i 2a- Pierwszy Dzień Wiosny
DZIEŃ Z MELPOMENĄ
Ogólnopolski Test Trzecioklasisty
"I ja mogę chronić dzikie zwierzęta".
Lekcja w muzeum.
Dzień Dziecka w Id.
"Jeżyk 2019".
Nie obawiaj się programować.
Dzień Dziecka w Ia.
Klasy 3c i 2a w Przelewicach.
Wycieczka klas III i II do Babelsberg Dome i Filmparku.
Warsztaty informatyczne klas VIII.
„Nie obawiaj się programować takie trudne, to nie ".
Klasa 6c w centrum szkoleniowym Vulcan Training Centre
Dzień Dziecka w klasie 2a.
Klasa IIc w Przelewicach.
Czas na nagrodę.
"Pleciugomaniacy"
Klasy3b i 4c w Przelewicach
Klasa 3b w lodziarni.
Klasa 3b w siedzibie Wyższej Szkoły Integracji Europejskiej
Klasa 3b na warsztatach w "Fabryce Inspiracji".
Szkolny konkurs języka angielskiego „ Idioms 4U”.
Wycieczka do Parku Filmowego Babelsberg
Wycieczka do Przelewic, klasa IIc.
Klasa IIc na warsztatach "Nie obawiaj się programować".
"Maraton Makulaturowy- zamieniamy papier na leki"
Dzień Matki w VIb.
Turniej "Szare Szeregi" w Szczecinie
"Portret kobiety na przestrzeni dziejów."- konkurs plastyczny
"Noc Naukowców."
Konkurs wiedzy o gminie Dobra.
Wizyta VIb u Karoliny Pawłowskiej
„Pieciugomaniacy“.
KABARET „TU I TERAZ“ W ŚWIDWINIE.
Wielki sukces uczniów VII b i VIII b.
Tłusty czwartek
Dzień sałatek