Nowości i wydarzenia
25/04/2016
Zapisy do klas I na r.szkol. 2016/2017
08/04/2016
"Bateria pomysłów"
07/04/2016
Światowy Dzień Zdrowia
więcej
Home  I  KONTAKT

Witamy na stronie PSP w Bezrzeczu





ZEBRANIA RODZICÓW Z WYCHOWAWCAMI I NAUCZYCIELAMI
W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ W BEZRZECZU:

Dnia 11.05.2016r. (środa) o godzinie 1800 klasy I-II
Dnia 12.10.2016r. (czwartek) o godzinie 1800 klasy III-VI

Informacja o salach, w których odbędzie się zebranie poszczególnych klas wywieszona
zostanie na tablicy informacyjnej w holu szkoły.







Zebranie Rady Rodziców działającej przy PSP w Bezrzeczu
odbędzie się 5 maja 2016r. o godzinie 17:30

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH !




Bezrzecze, dnia 27 kwietnia 2016 r.

LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH
I NIEZAKWALIFIKOWANYCH DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ W BEZRZECZU NA ROK SZKOLNY 2016/2017

 

 

Na podstawie art. 20zc ust. 1 i 4 Ustawy z dnia 7 września 1991 r.o systemie oświaty (Dz. U. z 2015 poz. 2156 późn. zm.)Komisja rekrutacyjna podaje do publicznej wiadomości listę kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Oddziału Przedszkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu na rok szkolny 2016/2017 na 24 wolne miejsca.

 

Lista kandydatów zakwalifikowanych:


1.Chomicz Oskar

2.Finke Aleksandra

3.Haliński Mateusz

4.Knajp Amelia

5.Kniaź Weronika Wiktoria

6.Knitter Lena Maria

7.Kobierowska Amelia Dominika

8.Kokotowski Jacek Jan

9.Lender-Skowroński Karol Hubert

10.Litman Hanna Krystyna

11.Loryś Szymon Wojciech

12.Malinowska Anna

13.Małaszczycka Martyna

14.Nyćkowiak Adam

15.Pęksińska Zuzanna

16.Połubok Maksymilian Michał

17.Sydor Marcel Łukasz

18.Śluborski Wiktor

19.Tomczyk Olga

20.Tomczyk Olgierd

21.Wilk Aleksandra

22.Zgiet Marcel Jakub

23.Zięba Marta

24.Zych Nikola


Minimalna liczba punktów uprawniających do przyjęcia do Oddziału Przedszkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu wynosi 12.

 

Lista kandydatów niezakwalifikowanych:


1.Chałabus Xawier Błażej

2.Dąbrowska Hanna Aniela

3.Fenc Oliwia Natalia

4.Krech Szymon

5.Osiniak Gabriel

6.Strzelak Filip

7.Talarski Leon Adam

8.Węgierek Amelia




Rodzice kandydatów zakwalifikowanych zostaną powiadomieni telefonicznie, a w dniach 28.04 – 05.05.2016 w godz. 7:00–15:00 zobowiązani są osobiście w sekretariacie Publicznej Szkoły Podstawowej w Bezrzeczu potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do oddziału przedszkolnego.

 

Przewodnicząca Komisji Rekrutacyjnej
Małgorzata Bałuch



Bezrzecze, dnia 27 kwietnia 2016 r.


LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH I NIEZAKWALIFIKOWANYCH

DO PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ W BEZRZECZU NA ROK SZKOLNY 2016/2017


Na podstawie art. 20zc ust. 1 i 4 Ustawy z dnia 7 września 1991 r.o systemie oświaty (Dz. U. z 2015 poz. 2156 z późn. zm.)Komisja rekrutacyjna podaje do publicznej wiadomości listę kandydatów zakwalifikowanych do Punktu Przedszkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu na rok szkolny 2016/2017 na 1 wolne miejsce.


Lista kandydatów zakwalifikowanych:

 

1.Korzan Jakub


Minimalna liczba punktów uprawniających do przyjęcia do Punktu Przedszkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu wynosi 50.

 

Lista kandydatów niezakwalifikowanych:


1.Barwacz Zuzanna Michalina

2.Dalmata Alicja Matylda

3.Dębski Adam

4.Gałązka Mikołaj Piotr

5.Harężlak Nikola Karolina

6.Janas Mirosław Maciej

7.Janczyk Maja

8.Kaim Oliver

9.Kraczkowski Alex Tomasz

10.Lejk Jan Michał

11.Lenczarowicz Anna

12.Marków Dawid

13.Masztalerska Martyna

14.Melnarowicz Julian




Lista dzieci przyjętych do klasy pierwszej w Publicznej szkole Podstawowej

w Bezrzeczu na rok szkolny 2016/2017


1.Atamańczuk Marcel

2.Czernia Oliwia Amelia

3.Hajkowska Alicja Wiktoria

4.Imbra Kordian

5.Iwanicka Milena

6.Kędziorek Sara

7.Kniaź Marek Aleksander

8.Łabisz Maja

9.Łępicki Jan Hubert

10.Mazur Maksymilian

11.Michalski Jakub Marcin

12.Pepke Patrycja

13.Pęski Szymon Adam

14.Porawski Paweł

15.Rynowiecka Julia

16.Sala Przemysław Krzysztof

17.Szymańska Arlena Julia

18.Turbiak Aleksander Paweł

19.Wojnarowska Zofia

20.Zatara Marcin

21.Zieliński Mateusz Roman

Z naszej galerii
Gadżety