Home  I  KONTAKT


Konsultacje nauczycieli 2023/2024

KONSULTACJE NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2023/2024 (stan na 20.09.2023 r.)
art. 42 ust. 2f ustawy - Karta Nauczyciela

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

PRZEDMIOT

DZIEŃ

GODZINA

1.

Antoniewicz-Mikuła Alicja

wicedyrektor szkoły

do ustalenia telefonicznie

2.

Badowska Anna

wychowawca 0b

wtorek

12:00/17:00

3.

Bałuch Małgorzata

wicedyrektor szkoły

do ustalenia telefonicznie

4.

Baran Marlena

wychowawca 0d

środa

17:00

5.

Baszak Aleksandra

język polski,
wychowawstwo 4d, doradztwo zawodowe

środa

15:30

6.

Beker Jolanta

plastyka, religia

wtorek

16:30

7.

Bęgowska Anna

język polski,
wychowawstwo 5c

czwartek

15:40

8.

Biegaj Anna

wychowawca 1c

wtorek

16:35

9.

Bondarchuk Darlena

język polski

piątek

14:45

10.

Brzeska Agnieszka

nauczyciel wspomagający

środa

16:30

11.

Chamera Aleksandra

nauczyciel wspomagający

 

 

12.

Chmura Katarzyna

matematyka

wtorek

14:45

13.

Cynowska-Andruszko Eliza

wychowawca 3d

wtorek

16:25

14.

Dąbrowska Krystyna

język polski

piątek

14:30

15.

Fiejtek Joanna

wychowawca 2d

czwartek

16:35

16.

Futyma-Kühn Iwona

pedagog, etyka

 

 

17.

Grabicki Przemysław

wf, wychowawca 5b

czwartek

14:30

18.

Gradzikiewicz Maurycy

informatyka,

wtorek

15:40

19.

Grąbczewska Katarzyna

historia, WOS, wychowawstwo 7b

wtorek

16:30

20.

Haleczko Anna

wf, wychowawca 4c

środa

14:45

21.

Janowska Izabela

wychowawca 2a

wtorek

16:25

22.

Kaczmarek Magdalena

Wychowawca PP

 

 

23.

Karnacewicz-Bojke Jolanta

nauczyciel wspomagający

 

 

24.

Klimek Anna

język angielski

 

 

25.

Kolasa Monika

nauczyciel wspomagający

poniedziałek

16:30

26.

Kołobycz Małgorzata

wychowawca 1a

czwartek

16:30

27.

Kozioł Julia

wf, EdB, wychowawca 8b

środa

16:25

28.

Kucharska Dagmara

świetlica, pedagog

wtorek

15:00

29.

Kulinicz Aleksandra

wychowawca 3b

piątek

16:25

30.

Kuś Piotr

wf

 

 

31.

Kuźma-Falęcikowska Beata

wychowawca 1c

czwartek

16:30

32.

Kwiatkowska Małgorzata

wychowawca 0c

czwartek

17:00

33.

Łabisz Grażyna

nauczyciel wspomagający

piątek

16:30

34.

Ładczuk Justyna

wychowawca 3a

piątek

16:35

35.

Łazęcka Marzenna

świetlica

wtorek

16:30

36.

Majewska Agnieszka

świetlica

poniedziałek

16:30

37.

Marczak Patrycja

nauczyciel specjalista

 

 

38.

Matuszna Marzena

chemia, biologia, wychowawca 7c

poniedziałek

15:30

39.

Maziarz Agnieszka

nauczyciel wspomagający

wtorek

14:30

40.

Metza Lidia

wychowawca 2b

piątek

15:40

41.

Michalska Katarzyna

język angielski, geografia

piątek

7:00

42.

Mikołajczak Monika

wychowawca 3c

wtorek

16:35

43.

Niegrebecka Sylwia

świetlica

 

 

44.

Nizioł Magdalena

język polski,
wychowawstwo 8a

poniedziałek

7:00

45.

Olszewski Bartosz

język niemiecki, wychowawca 6a

poniedziałek

16:30

46.

Pawlak Wojciech

informatyka

wtorek

14:45

47.

Pęska Anna

biblioteka

środa 7:00

48.

Pieluszczak Anna

historia

poniedziałek

14:45

49.

Piguła Małgorzata

wychowawca 0a

poniedziałek

16:30

50.

Poźniak Jarosław

dyrektor szkoły

do ustalenia telefonicznie

51.

Pruńska Anita

wychowawca 0d

 

 

52.

Pytlak Agata

muzyka, wychowawstwo 6c

środa

14:45

53.

Ratańczuk Joanna

wychowawca 0a

 

 

54.

Rawicka Anna

język polski

czwartek

14:45

55.

Rekowska Danuta

przyroda, biologia, wychowawstwo 7a

środa

15:40

56.

Roszak Marta

psycholog szkolny

do ustalenia telefonicznie

57.

Sadowska Iwona

technika, WDŻwR, plastyka, wychowawca 6b

wtorek

16:25

58.

Simkiewicz Karolina

nauczyciel wspomagający

środa

14:45

59.

Skrzypek Elżbieta

technika, religia

środa

16:30

60.

Słodzińska Marta

język angielski

środa

15:40

61.

Sokal Anna

język angielski,
wychowawca 4a

czwartek

14:45

62.

Sołoducha Agnieszka

język angielski,
wychowawca 5a

wtorek

14:30

63.

Sontowska Joanna

świetlica

środa

16:30

64.

Starz Lidia

wychowawca 2c

środa

16:25

65.

Stepnowska Agata

religia

środa

15:30

66.

Stępniewska Barbara

religia

środa

14:45

67.

Stolarska Marzena

logopeda

czwartek

15:30

68.

Stróżewski Krystian

matematyka

czwartek

15:40

69.

Sulżyc Karolina

nauczyciel wspomagający

czwartek

14:30

70.

Szczepaniec Agnieszka

fizyka

wtorek

14:40

71.

Sztuk Katarzyna

wychowawca 0b

czwartek/wtorek

16:30/7:00

72.

Śmietański Krystian

matematyka, wychowawstwo 4b

wtorek

15:40

73.

Świąder Anna

geografia, język angielski

czwartek

16:30

74.

Tamborska Agnieszka

wychowawstwo 1b

wtorek

16:30

75.

Towarek Ewa

świetlica

piątek

16:30

 

Konsultacje z nauczycielem należy potwierdzić telefonicznie lub mailowo za pośrednictwem sekretariatu szkoły (nr telefonu: 91-439-17-31, adres e-mail: szkola@pspbezrzecze.pl), co najmniej dwa dni robocze wcześniej niż termin wskazany
w tabeli powyżej.


Organizacja roku szkolnego 2023/2024
Z naszej galerii
Gadżety